Biurowiec Bobrowiecka 8

The introduction of your message preview goes here. Try to make it short.

Biurowiec Bobrowiecka 8, Warszawa

Produkt:

Sufit rastrowy MICRO CELL 20x150mm H26

Realizacja:

Biurowiec Bobrowiecka 8, Warszawa

Inwestor:

Spectra Development

Projekt:

JEMS Architekci
Text

Produkty BARWA SYSTEM ®:
 

Aluminiowy sufit rastrowy MICRO CELL 20x150mm H26 w kolorze czarnym., który powstał na podstawie indywidualnej wizji biura projektowego JEMS Architekci.

Sufit rastrowy typu Micro Cell w standardzie posiadający kwadratowe oczka o wymiarach takich, jak m.in. 30x30 mm, 50x50 mm czy 75x75 mm został zmodyfikowany na oczka prostokątne o wymiarach 20x150 mm H26. Dzięki temu zyskał bardzo nowoczesny, industrialny charakter, wpisujący się w obowiązujące trendy w wykańczaniu wnętrz komercyjnych.
 
Text

Kompleks Bobrowiecka:
 

Kompleks budynków wzniesionych przez Spectra Development przy ulicy Bobrowieckiej 6/8/10 to trzy inwestycje o niepowtarzalnym charakterze i przeznaczeniu. Obok stojącego od 2006 roku flagowego obiektu Bobrowiecka 6 powstał otwarty na nowych najemców kolejny prestiżowy biurowiec Bobrowiecka 8 - nowoczesny budynek klasy A wykorzystujący innowacyjne technologie, odpowiadający zróżnicowanym potrzebom najemców. Kompleks dopełnia nowoczesny wielorodzinny apartamentowiec mieszczący się pod adresem Bobrowiecka 10. Swój wyjątkowy styl całość zawdzięcza spójnej koncepcji architektonicznej stworzonej przez pracownię JEMS Architekci.

Zapraszamy do odwiedzenia Biurowca Bobrowiecka 8 w Warszawie
kolejnego prestiżowego projektu, sygnowanego marką BARWA SYSTEM


Szukasz inspiracji? Zapraszamy do obejrzenia większej ilości zdjęć na naszym blogu realizacji

 

Z dumą prezentujemy Państwu referencje które otrzymaliśmy od JEMS ARCHITEKCI w związku ze współpracą przy realizacji Biurowiec Bobrowiecka 8 w Warszawie.

 

Text

Copyright © 2018 Barwa System. All rights reserved.